ibis Styles WałbrzychTrzygwiazdkowy ibis Styles Wałbrzych położony jest zaledwie 8 km od Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, 10 km od Zamku Książ i 100 m od Centrum Handlowego Galeria Victoria. Do dyspozycji gości jest 130 komfortowo wyposażonych pokoi, bar czynny 24h i restauracja. Każdy pokój jest klimatyzowany, wyposażony w telewizor LCD z TV SAT, bezprzewodowy Internet, łazienkę z prysznicem i podgrzewaną podłogą. Doskonała kompozycja kolorów oraz aranżacja wnętrz tworzą miłą i ciepłą atmosferę. W pakiecie all inclusive goście otrzymują bogate śniadanie w formie bufetu i darmowy parking.

ibis Styles Wałbrzych dba o rodziny, zapewniając bezpłatne gry, kącik zabaw i inne udogodnienia dla osób podróżujących z najmłodszymi pociechami. Dla osób planujących spotkania biznesowe lub konferencje, hotel oferuje 2 sale konferencyjne i oferty Meet&Eat i Meet&Sleep. ibis Styles Wałbrzych zaspokoi wymagania zarówno osób podróżujących w interesach, jak i turystów odwiedzających Wałbrzych i okolice.

Do dyspozycji Gości oddajemy 130 pokoi dwuosobowych do pojedynczego i podwójnego wykorzystania typu Standard oraz Comfort oraz pokoje z możliwością łączenia- typu Studio. Pokoje są w pełni wyposażone, klimatyzowane z bezpłatnym dostępem do Internetu. W każdym pokoju oprócz podstawowego wyposażenia znajduje się biurko, telewizor LCD+ telewizja satelitarna oraz łazienka z prysznicem. Doskonała kompozycja kolorów oraz aranżacja wnętrz tworzą miłą i ciepłą atmosferę.


ibis Styles Wałbrzych
ul. 1 Maja 70
58-300 Wałbrzych

Recepcja (24h):
tel. 74 66 55 444
e-mail: H9123@accor.com