Hotel KsiążOdwiedzając Zamek Książ i otaczające go okolice, zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Hotelu Książ**. Jest on położony w samym centrum Książańskiego Parku Krajobrazowego, utworzonego w celu zachowania wartości przyrodniczych i kulturowych najcenniejszych fragmentów Pogórza Wałbrzyskiego, znanego z bogactwa flory i fauny oraz specyficznego mikroklimatu.

Hotel Książ** oferuje Państwu ponad 80 m.n. wraz ze śniadaniem w pokojach: 1,-, 2 -i 3- os. oraz w suitach i apartamentach. Pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizor, telefon oraz dostęp do sieci Internetu.

Zamek i otaczający go park krajobrazowy z pewnością pozwolą Państwu odetchnąć i rozkoszować się pięknem dawnego stylu minionej epoki.

Wśród pobliskich atrakcji należy wymienić: Zamek Książ wraz z tarasami i tunelem podziemnym; Stado Ogierów Książ (możliwość jazdy konnej oraz wynajęcia bryczki); Ruiny Starego Książa i zamku Cisy; Palmiarnię Lubiechowską z egzotyczną, unikatową roślinnością; Uzdrowisko Szczawno- Zdrój; Park Wodny w Świebodzicach; liczne szlaki piesze i rowerowe na terenie otaczającego parku, a wśród nich malownicza Dolina Pełcznicy i Jeziorko Daisy.

Na terenie kompleksu istnieje możliwość organizacji konferencji, sympozjów, szkoleń, imprez okolicznościowych i innych.

Hotel przyjazny zwierzętom domowym.

Honorowane są karty płatnicze: Visa, MasterCard, PolCard, EuroCard, American Expres, Diners Club International, JCB, Styl PBK.


CENNIK


Pokój


Koszt
Pokój 1-osobowy z łazienką

150,00 zł

Pokój 2-osobowy z łazienką

240,00 zł

Pokój 3-osobowy z łazienką

280,00 zł

Suite

340,00 zł

Apartament

460,00 zł

Dostawka

70,00 zł

Obowiązuje od 01.01.2013 roku.

w cenę pokoju wliczone jest śniadanie oraz podatek VAT

Doba hotelowa: 14.00 - 12.00

Ważne:   Goście hotelowi korzystający z usług hotelowych powyżej jednego noclegu mają możliwość zwiedzania
Zamku Książ w cenie pokoju.
Recepcja Hotelu Książ

ul. Piastów Śląskich 1
58-306 Wałbrzych
Polska

Tel. (+4874) 66 43 890
Tel/fax (+4874) 66 43 892
e-mail: hotel@ksiaz.walbrzych.pl